Odśnieżanie parkingów i podjazdów
odśieżanie dróg i parkingów rzeszówW oparciu o wieloletnie doświadczenie nasza firma oferuje również usługi sezonowe jakimi są odśnieżanie parkingów i podjazdów w Rzeszowie oraz okolicach. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze bez problemu usuniemy zalęgający śnieg zarówno z prywatnej posesji, chodnika jak i parkingu, zapewniając komfortowy dojazd do miejsca docelowego.
Chociaż poprzednie zimy były stosunkowo łagodne, nigdy nie możemy mieć pewności czy w tym roku nieprzychylna aura nas oszczędzi. Warto zwrócić uwagę, że Rzeszów leży na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej w dolinie Wisłoka, co sprzyja tworzeniu się zastoisk zimnego powietrza, częstych inwersji temperatury, a przez to występuje tutaj nieco więcej dni z przymrozkiem i mrozem, co z kolei sprzyja opadom śniegu i oblodzeniem.
Źle utrzymany chodnik, posesja, parking znacznie utrudnia poruszanie się zarówno pieszym jak i pojazdom. Wystarczy chwila nieuwagi, aby ktoś się poślizgnął, przewrócił i doznał kontuzji. W takim przypadku osoba poszkodowana może starać się o odszkodowanie od właściciela posesji lub nieruchomości, przy której doszło do wypadku. Pamiętajmy, że zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku, właściciel nieruchomości, przy której znajduje się chodnik ma obowiązek usunięcia lodu i śniegu z chodnika, a także likwidowania lodu z bramy i podwórza posesji. Ponadto usunięty śnieg musi być składowany w odpowiednim miejscu, tak aby nie utrudniał ruchu pojazdom ani pieszym. Nie można go zgarniać na krawężnik czy jezdnię, gdyż grozi za to nawet mandat. Ponieważ odśnieżanie, zwłaszcza dużych powierzchni jest zajęciem praco- i czasochłonnym, zajęcie to możemy zlecić profesjonalistom.
Wszystkich, którzy szukają firmy zajmującej się odśnieżaniem parkingów i posesji w Rzeszowie oraz okolicach, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy nie tylko szybkie i skuteczne odśnieżanie, pamiętamy również, aby posypać odśnieżoną powierzchnię piaskiem i solą. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: 602 794 323.
uslugi koparkami rzeszów więcej więcej